Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Iker Casillas ©

+24
Lucas
XDot
Wael90
v.d vaart
Morbidas
Sergio-(4)-Ramos
xabikos
Spyros.kill
crazymadritista
Madridistagr
supersergio
Despotaros
madridismo
alex_rm9
W.S_HOOLS
skolix
mariatsili
ramissimo-4-
Eladir
beckham
Nem
billybiros
MaDriDisM
Sergio Ramos
28 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Iker Casillas © - Σελίδα 9 Empty Απ: Iker Casillas ©

Δημοσίευση από marnik Σαβ 31 Μαρ 2012, 10:16 am

Lucas έγραψε:
Προφανως και ναι, αφου αυτο κανει! Και σορι επειδη ειμαι Ρεαλ πρεπει ντε κ καλα να υποστηριξω τον παιχτη μας ε;

Tελοσπαντων δεν ηθελα να δημιουργησω καμια ιδιαιτερη αντιπαραθεση μεταξυ μας, ζητω συγγνωμη. Εγω το δημοσιευσα μονο προς σχολιασμο και καθαρα ανταλλαγη αποψεων. Ουτε με ενδιαφερει τι γραφει το gazzeta αλλα και το τι θα επρεπε να λεω παντως επειδη ειμαι Ρεαλ. Εχω ματια, βλεπω και κρινω.

Sorry, εγώ δεν το βλέπω έτσι και σίγουρα δεν το κάνω επειδή είμαι Ρεαλ. Anyway, δεν τίθεται θέμα αντιπαράθεσης, καλή καρδιά.
marnik
marnik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Location : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Iker Casillas © - Σελίδα 9 Empty Απ: Iker Casillas ©

Δημοσίευση από MaDriDisM Σαβ 31 Μαρ 2012, 10:35 am

Κατ' αρχήν συζήτηση κάνουμε, δεν νομίζω ότι υπάρχει καμμία αντιπαράθεση και Lucas το άρθρο σχολίασα και την δημοσιογραφία επιπέδου Τατιάνας που κάνουν ορισμένοι, δεν σχολίασα εσένα.

Όσον αφορά το περίφημο βίντεο:
Εγώ βλέπω έναν άνθρωπο που έχει νευρικότητα πριν τον αγώνα και κάνει διάφορες κινήσεις για να ξεπεράσει την νευρικότητά του (ξυνει την μύτη, κοιτάει τα παπούτσια του -που σίγουρα τα είχε τσεκάρει και πριν- και μετά χαϊδεύει το παιδάκι).

Αυτό οι πολύ σοβαροί δημοσιοκάφροι του gazzetta το μετέφρασαν ως "Ο Κασίγιας σκουπίζει τις μύξες του σε παιδάκια".
Λες και είχε ανάγκη να το κάνει αυτό, από τη στιγμή που οι παίκτες τα χέρια τους ως γνωστόν τα σκουπίζουν στη φανέλα ή στο σορτσάκι τους.

Ότι μπορεί να θεωρηθεί κάτι σιχαμερό, ναι, μπορεί.
Αλλά αυτοί που λένε σιχαμερό τον Κασίγιας, είμαι σίγουρος ότι έχουν αγγίξει παιδιά με πολύ πιο βρώμικα χέρια.

Και εν τέλει δεν κατάλαβα γιατί αυτό είναι σημαντικό.
Για εκπομπές τύπου Τατιάνας σίγουρα είναι σημαντικό και αυτό είναι και το επίπεδο του gazzetta.
Περιμένω λοιπόν το επόμενο αντι-ρεάλ σημαντικό θέμα του gazzetta, πχ "Ο Κασίγιας έκλασε μπροστά σε αντίπαλο και του απέσπασε την προσοχή"
:entretenimiento:
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Iker Casillas © - Σελίδα 9 Empty Απ: Iker Casillas ©

Δημοσίευση από MaDriDisM Τετ 01 Αυγ 2012, 10:27 am

Καλύτερος τερματοφύλακας στον κόσμο ο Κασίγιας.
Αυτό είπε σε δηλώσεις του ο μυθικός τερματοφύλακας του Μεξικού, Χόρχε Κάμπος. Είπε επίσης ότι ο Κασίγιας είναι ηγέτης εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων.
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης