Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Jose Mourinho

+27
madridismo
MaDriDisM
Ronaldo4ever
azoulof
Nem
kaka
billybiros
angelinapaik
mariatsili
Lucas
casillas
Halamadrid
XDot
Cristiano
Wael90
skolix
W.S_HOOLS
supersergio
Morbidas
Madridistagr
alex_rm9
dimitris1486
Sergio-(4)-Ramos
Nh04
Eladir
beckham
Sergio Ramos
31 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Συμφωνείτε με την επιλογή του Μουρίνιο ως νέο προπονητή της ομάδος;

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_lcap94%Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_rcap 94% 
[ 32 ]
Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_lcap6%Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_lcap0%Jose Mourinho - Σελίδα 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 34
 
 

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από MaDriDisM Τετ 12 Ιαν 2011, 3:32 am

Εγώ πάλι πιστεύω ότι έπρεπε να το πάρει ο Ροναλντίνιο.
Ο Μέσι μπορεί να είναι ο νέος καλυτερότερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών, αλλά ο παλιός είναι αλλιώς... smile


Για να σοβαρολογήσουμε, εννοείται ότι άξιζε να το πάει ο Σνάιντερ. Τρεμπλ με την Ίντερ και τελικός στο Μουντιάλ αποκλείοντας τη Βραζιλία, οντας ο κορυφαίος παίκτης της Ολλανδίας. Τί άλλο να κάνει ο άνθρωπος;;


Ο Μέσι πάλι ανύπαρκτος στο Μουντιάλ και του έφταιγε που δεν έβαλε γκολ ο Παπασταθόπουλος.
Δεν του δωσαν και κάνα πέναλτι αυτοί οι άτιμοι οι διαιτητές παρόλο που το παιδί μια χαρά βουτιές έκανε. :33:


smile
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 20 Ιαν 2011, 7:33 am

Διαβασα στο Γκαζετα οτι , ισπανικα δημοσιευματα αναφερουν πως ο Μουρινιο σκεφτεται να φυγει απο τη Ρεαλ το καλοκαιρι , λογω κακων σχεσεων με το Βαλντανο και γιατι η διοικηση δεν κανει πραξη τις επιθυμιες του. Ανανεωση Πεπε και ενισχυση με επιθετικο. Λυπαμαι που το λεω, αλλα αν φυγει ο Μου καληνυχτα και δε βλεπω να φτιαχνουμε ομαδα.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από XDot Πεμ 20 Ιαν 2011, 10:27 am

βγηκε ο κασιγιας και ειπε οτι ο μουρινιο δε φευγει smile
XDot
XDot
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 743
Location : bernabeu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 20 Ιαν 2011, 11:11 am

Μακαρι, αλλα τα εχει παρει. Δηλωσε οτι ειναι αρκετα μεγαλος για να παιρνει μηνυματα μεσω του τυπου. Ο Βαλντανο ειχε δηλωσει μετα το ματς με την Αλμερια, οτι κακως ο Μου δεν εβαλε τον Μπενζεμα απο το πρωτο ημιχρονο. ν . Προσπαθει να κανει παρεμβαση και στο Μουρινιο. Σκεφτειτε τι εκανε με τους προηγουμενους προπονητες, πχ Πελεγκρινι. Αν αναγκασουν το Μου να φυγει, να σηκωθουν να φυγουν και αυτοι, Περεθ και Βαλντανο , γιατι δεν αφηνουν κανεναν να δουλεψει. Ημαρτον.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Eladir Πεμ 20 Ιαν 2011, 12:45 pm

Καλος ο Mourinho αλλα δεν θα κανει ο,τι θελει, υπαρχει και η διοικηση της Ρεαλ.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 20 Ιαν 2011, 1:57 pm

Το εργο της διοικησης δεν ειναι να δηλωνει στα μμμ ποιος παικτης επρεπε να παιξει και ποιος οχι, ουτε να παιζει το ρολο του προπονητη. Και ο Πελεγκρινι ειχε εισηγηθει να μεινουν Σναιντερ και Ρομπεν και τον εγραψαν κανονικα. Ετσι δεν παμε πουθενα. Ο Μου ειναι ο καλυτερος προπονητης που υπαρχει αυτη τη στιγμη. Τον αφηνεις λοιπον στα θεματα προπονητικης να κανει οτι θελει και να βαζει οποιους θελει. Και στα αλλα, ποιους παικτες θελει να κρατησει και ποιους οχι , και τι ενισχυση θελει, τον ικανοποιεις, αν δεν εχει παραλογες απαιτησεις. Και τη δεδομενη στιγμη δεν νομιζω οτι ειναι παραλογο που ζηταει επιθετικο, αφου εχουμε ξεμεινει. Ο Μου σαν προπονητης οπου και να πηγε πετυχε παρα πολλα και πηρε τιτλους. Για πες μου η συγκεκριμενη διοικηση της Ρεαλ τι επιτυχιες εχει μεχρι τωρα;;; Λαθη επι λαθων. Εκανε κι ενα σωστο και πηρε τον Μου. Ας τον στηριξει λοιπον .
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Eladir Πεμ 20 Ιαν 2011, 2:32 pm

Γιατι ποιος εμποδισε τον Mourinho να βαζεις οποιους παιχτες θελει ?
Ποιον παιχτη απο το ροστερ του πουλησανε ?
Για το θεμα του επιθετικου, δεν γινεται επειδη τραυματιστηκε ο Higuain να πληρωσουμε 40εκ για να φερουμε παιχτη. Ειναι πολυ δυσκολο να αποκτηθει παιχτης Ιανουαριο να καλυφτει αυτο το κενο.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 20 Ιαν 2011, 2:55 pm

Προς το παρον δεν πουλησαν κανεναν, αλλα φημες ελεγαν οτι θελανε να πουλησουν Γκαγκο, και Λας πατησε ποδι ο Μουρινιο. Μπορει να ηταν βεβαια μονο φημες...Οσο για τη δηλωση του Βαλντανο για τον Μπενζεμα, μετα τον αγωνα με την Αλμερια , ηταν καθαρη παρεμβαση. Αν μπορουσαν να παρεμβουν θα το εκαναν, οπως το πιθανοτερο εκαναν με τους προηγουμενους προπονητες. Ομως δεν μπορουν λογω Μου. Παντως δυστυχως το κλιμα δεν ειναι καλο, μεταξυ διοικησης και Μουρινιο και φαινεται. Αν θελουμε να παμε μπροστα πρεπει το προβλημα να λυθει και γρηγορα.Οσο για τα σαραντα μυρια για επιθετικο, συμφωνω πως ειναι παρα πολλα. Δεν υπαρχει φθηνοτερη λυση;;; Ο Μουρινιο δεν ειναι αγιος. Κανει λαθη σε θεματα συμπεριφορας , αλλα αυτος ειναι ο χαρακτηρας του και αυτην την στιγμη τον χρειαζομαστε. Οσο για τη διοικηση της Ρεαλ , θεωρω οτι πρεπει να κοιταξει να συμβιβασει την κατασταση και να βρει τη χρυση τομη στις σχεσεις της με τον Μουρινιο, που ειναι φανερο οτι τον θελουν εκτος απο τους φιλαθλους και οι ποδοσφαιριστες . Και δεν ξεχνω οτι στον Μουρινιο χρωσταμε, γιατι χαρι σε αυτον δεν ειδαμε τη μισητη αντιπαλο να σηκωνει το ευρωπαϊκο μεσα στο σπιτι μας. Η διοικηση αυτη που εχουμε , μεχρι στιγμης εχει κανει μονο λαθη. Ελαχιστες επιτυχιες στο ποδοσφαιρικο τμημα , (σε ευρωπαϊκο επιπεδο, τιποτα), και στο τμημα του μπασκετ μηδεν. Φετος, εχουμε προπονητες καλους και στα δυο τμηματα. Ας τους στηριξει και ας τους κρατησει για καποια χρονια , να δουμε αποτελεσματα.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από billybiros Πεμ 20 Ιαν 2011, 10:41 pm

Αν μιλάει και ο Μουρίνιο για παρέμβαση στο έργο του ...
τότε έχουμε ξεφύγει εντελώς...

Οτι παίκτη ήθελε το καλοκαίρι τον πήρε και αμφιβάλω αν έχει υπάρξει ποτέ ομάδα και προπονητής που να έχει ξοδέψει τόσα λεφτά για μεταγραφές (όπως στο φετινό καλοκαίρι) για παίκτες που ζήτησε ο ίδιος (Ντι Μαρια - Καρβάλιο - Κεντίρα και Οζίλ).

Απο την άλλη δεν είναι δουλειά του προπονητή και του εκάστοτε προπονητή να κανονίζει πόσα λεφτά θα πάρει ο κάθε παίκτης. Η ομάδα πρότεινε διπλασίαση στο μισθό του Πέπε και ο Πέπε μέσω του μάνατζερ του (Μέντες) ήταν αυτός που την αρνήθηκε. Ο Μουρίνιο ως προπονητής δεν κολλάει και δεν έχει ρόλο και λόγο σε αυτό. Η διοίκηση είναι αυτή που αποφασίζει τους μισθούς των παικτών και δεν καταλαβαίνω τι τον κοφτει τον Μουρίνιο πόσα λεφτά θα παίρνει πχ ο Πέπε και δεν κατάλαβα δηλαδή γιατί ο Πέπε πχ θα πρέπει να παίρνει πιο πολλά απο τον Ιγκουαίν.

Η περίπτωση Μουρίνιο ήταν από την αρχή τελειωμένη και ο Πορτογάλος "προσωρινός στην ομάδα" (το φώναζα απο το καλοκαίρι). Απο εκεί και πέρα καλοί οι παίκτες, καλός ο Μουρίνιο δεν λέω αλλά με μάνατζερς και μίζες δεν φτιάχνεις ομάδα και δεν έχεις μέλλον. Πολλά πρέπει να αλλάξουν στην ομάδα και αυτά δεν μπορούν σίγουρα με τους Μουρίνιο και Μέντες να κάνουν τα κουμαντα.
billybiros
billybiros
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 4512
Location : Αθήνα

https://realgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Lucas Τετ 26 Ιαν 2011, 12:58 pm

Χρονια πολλα στον coach μας!! Εχει γενεθλια σημερα! Ευχομαι να ειναι παντα υγειης και παντα με μας, να σηκωνει συνεχεια κουπες!!
Lucas
Lucas
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 605
Location : Larissa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Τετ 26 Ιαν 2011, 1:42 pm

Χρονια του πολλα και με πολλες κουπες με τη Ρεαλ.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Τετ 26 Ιαν 2011, 1:57 pm

Ο Αντεμπαγιορ είναο το δώρο της δοίκησης στον κοουτς για τα γενεθλια του.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Sergio Ramos Τετ 26 Ιαν 2011, 3:49 pm

Και σήμερα με μια νίκη επί της Σεβίλλης θα μας κάνει και αυτός ένα δωράκι!!!

Χρόνια Πολλά Ζοζέ άντε και με πολλές λευκές κούπες!!!
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Madridistagr Κυρ 24 Απρ 2011, 2:08 pm

Διαβάζω φήμες για Μπενίτεθ... διαβάζω για Βενγκέρ... και αναρωτιέμαι τώρα εγώ ο άσχετος... αν το καλοκαίρι πει ο Μουρίνιο "άντε στο δ...ολο όλοι σας" και σηκωθεί και φύγει τι κάνουμε; θα πάρουμε έναν από τους ανωτέρω λούζερς; ναι ναι θα παίζουμε "θεαματικό ποδόσφαιρο" αυτό είναι σίγουρο... αλλά οι τριάρες και οι τεσσάρες θα πηγαίνουν σύννεφο... ο Μουρίνιο έχει ξενερώσει με τον πόλεμο που του γίνεται από δικούς μας ανθρώπους πρώτα και κύρια, σκασίλα του τι λένε οι αντίπαλοι γιαυτόν. Εξάλλου το έχει πει ότι δε με νοιάζει τι λένε οι άλλοι, αρκεί η ομάδα μου να με στηρίζει. Αν φύγει που το θεωρώ πολύ πιθανό, θα φύγει εξαιτίας κάτι εγχώριων αντιμουρίνιων... εύχομαι να κάνω λάθος και να κάτσει πολλά χρόνια ακόμα αλλά δεν το βλέπω...
Madridistagr
Madridistagr
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 275
Location : ΕΛΛΑΣ

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=551804935

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Eladir Κυρ 24 Απρ 2011, 7:57 pm

Ο Μοurinho ηξερε πολυ καλα που ερχονταν εξ αρχης. Με τα μεχρι τωρα δεδομενα αν φυγει θα φυγει επειδη μονος του το διαλεξε. Αυτη η συζητηση ομως δεν εχει νοημα τη δεδομενη στιγμη, παμε να παλεψουμε για τη προκριση στο τελικο σε λιγες μερες.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Halamadrid Κυρ 24 Απρ 2011, 8:16 pm

κακοηθιες των δημοσιογραφων για να χαλασουν το κλιμα.Εξαλλου πριν λιγες μερες δηλωσε ο μου οτι δεν παει πουθενα.
Halamadrid
Halamadrid
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 451
Location : Bernabeu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από MaDriDisM Κυρ 24 Απρ 2011, 11:07 pm

Δεν νομίζω να φύγει.
Απλά οι δημοσιογραφοι σκέφτηκαν να δημιουργήσουν θέμα, ώστε να διευκολύνουν την αγαπημένη τους ομάδα... smile
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Κυρ 24 Απρ 2011, 11:37 pm

Μου, τουλαχιστον για μια τετραετια ακομα. Αφηστε τους να λενε.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Cr9 Τρι 04 Δεκ 2012, 7:01 pm

παιδιά γνωρίζει κανείς αν αυτά που γράφονται περί αποχώρησης του Μου είναι αλήθεια ;
Cr9
Cr9
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Location : Thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από angelinapaik Τρι 04 Δεκ 2012, 9:41 pm

Κάθε χρόνο τα ίδια. Το κακό είναι ότι δεν βγαίνει ο Πέρεθ να στηρίξει και να διαψεύσει. Μιλάνε ήδη και για αντικαταστάτες.... Ελπίζω να μείνει ο Μου. Ποιος άλλος θα αντιμετωπίσει αυτήν την Μπαρτσελόνα; Έκανε κάποια λάθη, αλλά άνθρωπος είναι.
Τη Μπαρτσελόνα πάντως τώρα πια με τον Μου την κοντράρουμε στα ίσα στα μεταξύ μας ματς. Πέρσι της πήραμε το πρωτάθλημα και σχετικά εύκολα. Η ομάδα έκανε κάποια κοιλιά φέτος , αλλά πάντα είναι ικανή για το καλύτερο. Στήριξη νστον προπονητή.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Eladir Τετ 05 Δεκ 2012, 10:56 pm

Εχει δρομο ακομη η σεζον. Οταν τελειωσει βλεπουμε τι γινεται.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από marnik Πεμ 06 Δεκ 2012, 2:35 pm

Ο Μουρίνιο είναι ο μοναδικός προπονητής στον κόσμο που μπορεί να κουτσάρει τη Ρεάλ. Όποιος δεν το καταλαβαίνει και νομίζει ότι δεν τρέχει και τίποτα αν φύγει, κάνει τεράστιο λάθος και ελπίζω να μην χρειαστεί να το διαπιστώσουμε
marnik
marnik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Location : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από Eladir Πεμ 06 Δεκ 2012, 11:13 pm

Γιατι ειναι ο μονος που μπορει να κοοτσαρει τη Ρεαλ ? Δεν ειχαμε αλλους προπονητες πριν ?
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από MaDriDisM Σαβ 08 Δεκ 2012, 3:23 am

Είχαμε κι άλλους προπονητές, αλλά ως επί το πλείστον αποδείχτηκαν αποτυχημένοι ή ανεπαρκείς.
Ο μόνος προπονητής τα τελευταία χρόνια (εκτός του Μουρίνιο) που κατά την γνώμη μου απέδειξε ότι μπορεί να σηκώσει το βάρος του πάγκου της Ρεάλ ήταν ο Καπέλο.
Από ό,τι ακούγεται πάντως η διοίκηση δεν πρόκειται να αλλάξει τον προπονητή. Κάποιοι λένε ότι θα υπάρξει και δήλωση στήριξης. Ίδωμεν.
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Jose Mourinho - Σελίδα 7 Empty Απ: Jose Mourinho

Δημοσίευση από buffon Σαβ 08 Δεκ 2012, 12:29 pm

Σίγουρα δεν είναι ο μοναδικός που μπορει να κοουτσαρει τη Ρεαλ αλλα δεν μπορούμε να παραβλέπουμε τι έχει καταφέρει η ομάδα με τον Μου στο τιμόνι!!!
Πάνω απο ολα ο σύλλογος αλλα δεν μπορείς να διωχνεις τόσο σημαντικά πρόσωπα απο την ομάδα χωρίς λόγο!!!
Γιατί πραγματικα δεν βλέπω τον λόγο που έχει δημιουργηθεί όλο αυτο το κλίμα με το Μου!!!

Η ομάδα δεν έχει ανάγκη κανέναν αλλα τους έχει ανάγκη όλους!!!
Σίγουρα αμα φύγει ο Μου δεν θα χαθουμε αλλα νομίζω ότι θα είναι πλήγμα για 2 με 3 χρόνια μεχρι να βρούμε τον αντικαταστάτη του!!!
buffon
buffon
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης