Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Arjen Robben

+29
Lucas
cutter
Spike
Spyros.kill
CR9_1992
Hala Madrid!
Nem
XDot
Wael90
Morbidas
xabikos
madridismo
dimitris1486
geoland.gr
MaDriDisM
Despotaros
crazymadritista
RivaS_10_
mariatsili
W.S_HOOLS
supersergio
alex_rm9
Madridistagr
Sergio-(4)-Ramos
billybiros
Eladir
beckham
Sergio Ramos
Nh04
33 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Lucas Τρι 10 Αυγ 2010, 2:19 pm

Το βραβειο θα το παραλαβει στο νοσοκομειο; :giggle:
Lucas
Lucas
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 605
Location : Larissa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Wael90 Τετ 11 Αυγ 2010, 1:13 pm

Ναι όταν θα του ξανα-κολλάνε τα θρύψαλλα Arjen Robben - Σελίδα 10 961607
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Sergio Ramos Τετ 11 Αυγ 2010, 5:00 pm

Μόνο μην μπερδευτούν με τα θρύψαλα του Πέπε και κάνουν έναν ψηλό άσχημο ταχύτατο μέσοαμυντικόεπιθετικό εξτρέμ!
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Wael90 Τετ 11 Αυγ 2010, 5:03 pm

Που τραυματίζεται και μόνο πατώντας το γκάζι;

Arjen Robben - Σελίδα 10 605329
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Sergio Ramos Κυρ 29 Αυγ 2010, 4:36 pm

Καιρό έχω να μιλήσω για το πουλέν μου.. Διαβάζω ότι είναι πολύ πιθανό να χάσει όλους τους αγώνες της του πρώτου γύρου στην Γερμανία από τραυματισμό..

Ουυυ κακέ Πέρεθ δεν έστησες την ομάδα γυρω από τον Ρομπέν και τον πούλησες για 2 φέτες ψωμί!!!

Κρίμα που δεν τον κρατήσαμε να έχουν παρέα οι Κακά και Πέπε στο αναρρωτήριο...
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Wael90 Κυρ 29 Αυγ 2010, 4:46 pm

hahahahahahahahahahahahahahahah
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από billybiros Κυρ 29 Αυγ 2010, 5:24 pm

To θέμα και (η μαγκιά) δεν είναι να περιμένεις κάποιος να τραυματιστεί και να πεις οεεο τη καλά που κάναμε και τον διώξαμε. Το θέμα είναι να πάρεις την σωστή απόφαση τη σωστή στιγμή.

Οταν πήραμε τον Ρομπεν ήμουν ο μόνος που φώναζε για τον τραυματισμό του και ότι έπρεπε να κινηθούμε για την must μεταγραφή εκείνης της εποχής (τον Αλβες) τα ίδια δηλαδή που λέμε τώρα για άλλες μεταγραφές.
Όταν άλλοι φωνάζαμε "πήραμε τον παικταρά και την υπόσχεση του Καλντερόν".
Otan O Robben tha kanei apotherapeia kai emeis tha paizoume me Basiko ton Salgado na doume ti Tha Leei o Proedros.
http://realgr.proboards.com
Aug 14, 2007 πριν προλάβει να παίξει σε εμάς.

Δεν βγήκα όμως ποτέ να πω ΟΕΟ τι καλά που σας το έλεγα από τότε (2007) ή δικαιώθηκα επειδή αυτά που έλεγα από τότε βγήκαν.

Κάθε μεταγραφή κρίνεται απο πολλούς παράγοντες και όταν δίνεις 36 εκατομμύρια για ένα παίκτη που προέρχεται απο τραυματισμό είναι λάθος ενέργεια όπως όταν τον πουλάς πολύ λιγότερο και εκείνος φτάνει στον τελικό και εσύ πάλι στους 16.

Αν ήταν "μάγκας" ο Πέρεθ θα είχε φτάσει τελικό (δεν είναι μαγκιά οτι πούλησε τον Ρομπεν) ούτε ένας πρόεδρος μπορεί να κριθεί από το πόσοι παίκτες τραυματίζονται. Ο πρόεδρος και οι αποφάσεις του θα κριθούν απο το που θα φτάσει η ομάδα.

Δεν μπορεί να είναι καλός ο Πέρεθ επειδή τραυματίστηκε ο Ρομπεν και κακός επειδή τραυματίστηκε ο Κακά.

Πολύ φοβάμαι οτι σε μερικά χρόνια (όταν οι μισοί θα λένε να φύγει ο Οζίλ γιατί δεν απέδωσε) θα είμαι ο μόνος υποστηρικτής του που θα λέει ότι επενδύσαμε σε ένα παίκτη, πρέπει να συνεχίσουμε και να μην ξαναλάξουμε την ομάδα.
billybiros
billybiros
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 4512
Location : Αθήνα

https://realgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Wael90 Κυρ 29 Αυγ 2010, 9:17 pm

Εγώ πάντα ήμουν υπέρ της ποδοσφαιρικής χημείας και ευλάβειας (μιλάμε έγραψα ε;), ξέρω πως έχουμε ένα σωρό παίκτες με μακροχρόνια συμβόλαια, βασικά ότι έχουμε πάρει από πέρυσι ως τώρα έχει συμβόλαιο διάρκειας 5-6 χρόνων και είμαι πολύ θετικός σε αυτό. Μέχρι και για τον Marcelo που δεν τον θέλω στα back κάνω υπομονή.. Του φούστη, μια θέση είναι θα την μάθει κι αν του την μάθει κάποιος αυτός θα είναι ο Jose, όχι ο ζωνταντός νεκρός Pellegrini που τον κοιτάς και δεν ξέρεις αν είναι βαλσαμωμένος ή όχι..
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 24 Φεβ 2011, 7:33 am

Ματσαρα χθες το Ιντερ-Μπαγερν. Μεγαλη παιχτουρα ο Ρομπεν. Τραυματιζεται ευκολα ναι, ειναι γυαλινος ναι, αλλα οταν ειναι υγιης βγαζει ματια και χαιρεσαι να τον βλεπεις. Μακαρι να μην εχει αλλους τραυματισμους ο παικτης γαιτι ειναι κριμα. Προβληματα με θλασεις και τραυματισμους ειχε πολυ παλιοτερα και ο Μεσι , αλλα εκει καθισανε και βρηκανε τη λυση. Ας τη βρουνε και για το Ρομπεν.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από MaDriDisM Πεμ 24 Φεβ 2011, 9:15 am

Λίγο είδα από αυτό το ματς, ψιλοβαρετό ήταν. Ο Ρόμπεν έκανε την κλασική του κίνηση στη φάση του γκολ.
Δεν νομίζω ότι πρόκειται ποτέ να απαλλαγεί από τους τραυματισμούς ο Ρόμπεν. Έχει μάλλον αποκτήσει ευαισθησία πλέον το πόδι του.
MaDriDisM
MaDriDisM
Madrileños Locos
Madrileños Locos

Αριθμός μηνυμάτων : 3479
Location : Santiago Bernabeu

http://www.RealGR.tk/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από angelinapaik Πεμ 24 Φεβ 2011, 9:48 am

Κριμα για τον παικτη, μου ειναι ιδιαιτερα συμπαθης.
angelinapaik
angelinapaik
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 755
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Eladir Πεμ 24 Φεβ 2011, 1:38 pm

Οντως φοβερο παιχνιδι χθες απο τον Robben, ο,τι καλο εκανε η Bayern επιθετικα προερχονταν απο τα ποδια του. Αν ηταν σε καλυτερη μερα και οι υπολοιποι της Bayern (Gomez, Schweinsteiger, Ribery) θα τους ειχαν πεταξει πολλα γκολ των Μιλανεζων που κατεβηκαν στο γηπεδο τους με φουλ αμυνα και το πληρωσαν.

Το εντυπωσιακο με τον Robben ειναι πως καταφερνει και επιστρεφει τοσο ανεπηρεαστος απο τους τραυματισμους. Μετα το πολυ καλο Mundial που εκανε, τεθηκε νοκ-ουτ για 6 μηνες και με το που γυρισε, σε 7 παιχνιδια ολα κι ολα που εχει παιξει, εχει 5 γκολ και 5 assisst. Απιστευτος παιχτης!
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Arjen Robben - Σελίδα 10 Empty Απ: Arjen Robben

Δημοσίευση από Lucas Παρ 25 Φεβ 2011, 11:59 am

Το ματς περιπου ισορροπημενο για μενα, η Ιντερ εχασε πολλες ευκαιριες και αυτη ανετα θα μπορουσε να βαλει 2 γκολ και να παρει και το ματς αν ηταν πιο τυχερη. Ο Ρομπεν τωρα παιχταρας - ισχυει, αλλα οταν ξερεις το ποσο επιρρεπης ειναι στους τραυματισμους δεν μπορεις να βασιζεσαι πανω του συνεχεια αν εισαι μεγαλη ομαδα.

Επισης δεν θα ξεχαστει ποτε το οτι εγινε ο μοιραιος παιχτης της χωρας του στον προσφατο τελικο μουντιαλ. Ειχε ολο τον χρονο να περασει τον Casillas και να πλασαρει σε κενη εστια και επελεξε να σουταρει (και μαλιστα πανω του). Εκνευριστικο οταν το βλεπεις αυτο απ οποιονδηποτε επαγγελματια παιχτη για μενα...
Lucas
Lucas
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 605
Location : Larissa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης