Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eugenio Martinez Bravo

+2
MaDriDisM
billybiros
6 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Eugenio Martinez Bravo - Σελίδα 2 Empty Απ: Eugenio Martinez Bravo

Δημοσίευση από Sergio Ramos Σαβ 16 Μάης 2009, 3:30 pm

Ας μην ξεχνάμε και το Πασίγιο.
Εγώ αυτό θα έχω να θυμάμαι από τον Καλντερόν. Τα πρωταθλήματα τα πέρνουμε δεν είναι θέμα... Δεν είμαστε Ελληνικό πρωτάθλημα να το πέρνουμε κάθε χρόνο εμείς..

Πάντως η Ρεάλ δεν είναι μόνο για τα πρωταθλήματα αλλά και για τα τσου λου. Και τι να λέμε που θέλουμε τσου λου και τόσα χρόνια δεν περνάμε από τους 16!

Σαν το Πασόκ με την ΝΔ είναι. Το πασόκ τα έκανε σκατά. Πήρε την εξουσία η ΝΔ και τα έκανε σκατότερα! Καρμπόν φάση είναι...
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eugenio Martinez Bravo - Σελίδα 2 Empty Απ: Eugenio Martinez Bravo

Δημοσίευση από cutter Σαβ 16 Μάης 2009, 5:40 pm

supersergio έγραψε:
Στην χειρότερη εποχή των γκαλάκτικος δεν πήρες τίποτα και δεν έκανες τίποτα.Τουλάχιστον με Καλντερόν πήρες 2 πρωταθλήματα και ένα σούπερ καπ. Ας μην ξεχνάμε και το Πασίγιο.

Ναι, αλλά στην καλύτερη? Όταν Ζιντάν, Ρονάλντο και η παρέα βγάζαν φλόγες στο γήπεδο? Πότε είδες τέτοια μπάλα μετά τους γκαλάκτικος? Ποτέ. Πριν βέβαια, και μάλιστα όχι πολύ παλιότερα έχουμε ξαναδεί. Γι αυτό και λέω ότι δεν θέλω οπωσδήποτε τον Πέρεθ. Αλλά ο Πέρεθ ΣΙΓΟΥΡΑ έκανε περισσότερα από τον Καλντερόν. Αν υπάρχει άλλος με καλύτερες ιδέες, περισσότερο κύρος, χρήματα, διασυνδέσεις και όρεξη για δουλειά, καλώς να έρθει!

Όσο για τα πρωταθήματα του Καλντερόν σου έχω πει πως τουλάχιστον για μένα, οι τίτλοι από μόνοι τους δεν μου λένε και πολλά πράγματα. Βλέπω την Ρεάλ γύρω στα 25 χρόνια, δεν έχω δει ποτέ χειρότερο ποδόσφαιρο και μεγαλύτερη απαξίωση της Ρεάλ αγωνιστικά και διοικητικά όλα αυτά τα χρόνια και δεν νομίζω να και ξαναδώ ποτέ...
cutter
cutter
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Location : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eugenio Martinez Bravo - Σελίδα 2 Empty Απ: Eugenio Martinez Bravo

Δημοσίευση από Eladir Σαβ 16 Μάης 2009, 6:36 pm

Sergio Ramos έγραψε:Εγώ αυτό θα έχω να θυμάμαι από τον Καλντερόν. Τα πρωταθλήματα τα πέρνουμε δεν είναι θέμα... Δεν είμαστε Ελληνικό πρωτάθλημα να το πέρνουμε κάθε χρόνο εμείς..
2 συνεχομενα πρωταθληματα ομως ειχαμε να παρουμε σχεδον 20 χρονια. Και εκτος αυτου καναμε και πολλα αλλα σημαντικα οπως επικη ανατροπη με Capello, μεσα εξω νικη με Barcelona περυσι, pasillo, σπασιμο ρεκορ βαθμων κ.α.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eugenio Martinez Bravo - Σελίδα 2 Empty Απ: Eugenio Martinez Bravo

Δημοσίευση από Sergio Ramos Σαβ 16 Μάης 2009, 8:59 pm

Ναι αλλά τσου λου δεν πήραμε. Αυτό μετράει..
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eugenio Martinez Bravo - Σελίδα 2 Empty Απ: Eugenio Martinez Bravo

Δημοσίευση από supersergio Σαβ 16 Μάης 2009, 9:05 pm

cutter έγραψε:Ναι, αλλά στην καλύτερη? Όταν Ζιντάν, Ρονάλντο και η παρέα βγάζαν φλόγες στο γήπεδο? Πότε είδες τέτοια μπάλα μετά τους γκαλάκτικος? Ποτέ. Όσο για τα πρωταθήματα του Καλντερόν σου έχω πει πως τουλάχιστον για μένα, οι τίτλοι από μόνοι τους δεν μου λένε και πολλά πράγματα. Βλέπω την Ρεάλ γύρω στα 25 χρόνια, δεν έχω δει ποτέ χειρότερο ποδόσφαιρο και μεγαλύτερη απαξίωση της Ρεάλ αγωνιστικά και διοικητικά όλα αυτά τα χρόνια και δεν νομίζω να και ξαναδώ ποτέ...

Στην καλύτερη ενοείται πως παίξαμε μπαλάρα και είμασταν φόβητρο παντού. Πολλά γκολ, καλή άμυνα, νίκες και μεγάλες προκρίσεις, αξέχαστα παιχνίδια. Εγώ δεν βλέπω μόνο τα αρνητικά του Περεθ. Τον ευχαριστώ για αυτά που έχει δώσει και τον ευχαριστώ που ήταν εκεί για να βοηθήσει την ομάδα όπως νόμιζε και όπως μπορούσε. Και τίτλους έδωσε και πολύ σημαντικούς.

Στη μπάλα βέβαια μετράνε μόνο οι τίτλοι. Όποιος ξέρει από μπάλα το γνωρίζει αυτό. Επίσης αυτά περί απαξίωσης προήλθαν από τη φαντασία αρχικά ορισμένων ισπανών που ως γνωστόν οι ισπανοί δεν ξέρουν και πολλά από μπάλα. Ας μην υιοθετούμε τέτοιες απόψεις. Απαξίωση είναι μόνο οι βαριές ήττες. Είχαμε 1 νομίζω επί Καλντερόν, το 0-3 από την Ουέλβα. Οπότε απαξίωση σημαντική και διαρκείς δεν υπήρξε.
supersergio
supersergio
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 2206
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης