Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Esteban Granero

+8
XDot
supersergio
crazymadritista
Sergio Ramos
Eladir
billybiros
alex_rm9
W.S_HOOLS
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από billybiros Τετ 22 Ιουλ 2009, 2:18 pm

Μείωση του μισθού κατά 800.000 ευρώ δέχτηκε να κάνει ο Γκρανέρο για να επιστρέψει στη Ρεάλ Μαδρίτης.

Πριν πάει στη Χετάφε υπέγραψε την ανανέωση του συμβολαίου του με την ομάδα (για την ακρίβεια υπέγραψε συμβόλαιο με την πρώτη ομάδα).
Αυτό είχε τη δυνατότητα να ενεργοποιήσει η Ρεάλ μέχρις τις 31 Ιουλίου φέτος (ή του χρόνου).

Γκρανέρο - Τόρες και Χάβι Γκαρσία πιστεύω πως δίνουν το παράδειγμα και στους άλλους.
Γκρανέρο μείωση του μισθού κατά 800.000 ευρώ και Χάβι Γκαρσία και Τόρες μείωσαν από μόνοι τους τις διακοπές τους για να ξεκινήσουν πιο γρήγορα την προετοιμασία.

Τέτοια θέλω να βλέπω και όχι καρναβαλο-άδειες και ειδικές άδειες για χολιγουντιανές παρουσίες σε γάμους.
(σσ ο Ρονάλντο όταν μεταγράφηκε στη Ρεάλ είχε ζητήσει ειδική άδεια να παρευρεθεί στο Καρναβάλι της Βραζιλίας - ενώ η ομάδα είχε αγωνιστικές υποχρεώσεις) - ενώ όλοι θυμόμαστε τη είχε γίνει με τον Μπέκαμ και την παρουσία του στο γάμο του Κρόυζ (όταν εκείνη τη μέρα η ομάδα είχε επίσης αγωνιστικές υποχρεώσεις).
billybiros
billybiros
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 4512
Location : Αθήνα

https://realgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από Sergio Ramos Τετ 22 Ιουλ 2009, 2:49 pm

Καλά αυτά τα έχουν όλες οι ομάδες πάνω κάτω ρε συ. Ας γίνει και ο Γκρανέρο σαν τον Φάμπρεγας ή γενικά famous και μετά μπορεί να αλλάξουν τα μυαλά του. Τώρα λογικό είναι να ειναι προσγειωμένος.

Εδώ δεν ξέρει αν ακουμπήσει μπάλα φέτος σε επίσημο ματς.
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από XDot Τετ 22 Ιουλ 2009, 7:08 pm

τωρα θα μου πεις οτι δε θα εδινες αδεια στον κακα η ροναλντο για να κανουν προπονησεις 1-2 εβδομαδες πιο πριν..ειπαμε..αυτοι παιζουν αδιακοπα 50 αγωνες...ο γκρανερο και οι αλλοι τι κανανε?σαφως και θα πανε πιο πριν να κανουν και μονοι τους για να βελτιωθουνε.η ξεκουραση παιζει ρολο.
XDot
XDot
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 743
Location : bernabeu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από c0n Τετ 22 Ιουλ 2009, 7:50 pm

Αυτος ο Ρομπεν πολυ κριμα το παλικαρι. Θα ειχαμε τα 2 καλυτερα extrem στον πλανητη αν δ ηταν γυαλινος. με τη μπαλα στα ποδια ειναι απιστευτος παιχτης! δ το χωρα ο νους μ επαγγελματιας ποδοσφαιριστης αυτης της κλασης να μη μπορει να μας βοηθησει επειδη εχει γυαλινα ποδια. γυρευε τι του δινανε οταν πρωτοξεκιναγε! οπως δινανε κ στον Ronaldo στην PSV κ δειτε πως καταντησε
c0n
c0n
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Location : Volos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Γκρανέρο: «Καλύτερη της Μπαρτσελόνα η Ρεάλ»

Δημοσίευση από billybiros Κυρ 06 Σεπ 2009, 11:08 pm

Γκρανέρο: «Καλύτερη της Μπαρτσελόνα η Ρεάλ»

Esteban Granero - Σελίδα 2 173200

Την πεποίθησή του πως το φετινό ρόστερ της Ρεάλ, είναι καλύτερο από το αντίστοιχο της Μπαρτσελόνα, εξέφρασε με δηλώσεις του στην επίσημη ιστοσελίδα της «βασίλισσας», ο 22χρονος μέσος της ομάδας, Εστέμπαν Γκρανέρο…

Ο «πειρατής» (προσωνύμιο του Γκρανέρο) επέστρεψε στο «Μπερναμπέου» από την Χετάφε φέτος το καλοκαίρι, ελπίζοντας πως θα συμβάλλει ούτως ώστε η Ρεάλ να επανέλθει στην κορυφή της Ισπανίας αλλά και της Ευρώπης. Δεν ήταν ωστόσο ο μόνος καθώς μαζί του, τον δρόμο γα την Μαδρίτη πήραν και οι Κακά, Κριστιάνο Ρονάλντο, Καρίμ Μπενζεμά, Ραούλ Αλμπιόλ και Τσάβι Αλόνσο, προσθήκες που επιβεβαιώνουν τις δηλώσεις Γκρανέρο:

www.sport-fm.gr

«Πιστεύω πως είμαστε η καλύτερη ομάδα, αφού διαθέτουμε το καλύτερο ρόστερ. Δεν πρέπει ωστόσο να κάνουμε συγκρίσεις με τις άλλες ομάδες, αλλά να προσπαθήσουμε να γινόμαστε κάθε μέρα καλύτεροι».

Στην συνέχεια των δηλώσεών του, δεν θα μπορούσε παρά να αναφερθεί στην «αιώνια αντίπαλο», την Μπαρτσελόνα: «Δεν θα πρέπει να γίνονται συγκρίσεις με την Μπαρτσελόνα. Οι φίλαθλοι το κάνουν συνεχώς. Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να κερδίζουμε τους τρεις πόντους σε κάθε αναμέτρηση».
billybiros
billybiros
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 4512
Location : Αθήνα

https://realgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από supersergio Δευ 07 Σεπ 2009, 2:12 am

Η αλήθεια να λέγεται
supersergio
supersergio
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 2206
Location : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από Wael90 Δευ 14 Σεπ 2009, 11:13 am

Farsa, puta para siempre.

Ο πειρατής θα σας σκίσει ρε τσιράκια!!!
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από Sergio Ramos Δευ 14 Σεπ 2009, 5:02 pm

Μέχρι τώρα μπορεί να έχουμε τα ονόματα στην ομάδα αλλά πολύ ουσιαστικός είναι ο μικρός.

Αυτό το 1-2 που έκανε με τον Κακά τόσα χρόνια δεν το έχω δει από κανέναν. Μαρέσει πολύ ο Γκρανέρο μέχρι τώρα πολύ καλός έχει πολύ μέλλον πιστεύω και πάλι καλά στο φινάλε που δεν ήρθε κανένας Ριμπερί και μπορεί να παίρνει ευκαιρίες.
Sergio Ramos
Sergio Ramos
Μηχανικάριος
Μηχανικάριος

Αριθμός μηνυμάτων : 7247
Location : Θεσσαλονίκη

https://realgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από Wael90 Δευ 14 Σεπ 2009, 8:41 pm

Δεν ξέρω ρε παιδιά, εμένα δεν μου κάνει ο Ribery στην ομάδα. Ποτέ δεν φάνηκε μεγάλος παίχτης στα μάτια μου. Μακράν προτιμώ Villa για extrem. Άσε που ο Γάλλος σκέφτεται να ανανεώσει με την Bayern... Τσιράκι κι αυτός αλλά δεν τον κατηγορώ, είδε την ευκαιρία να να έρθει στον μεγαλύτερο σύλλογο του κόσμου και πήγε να την εκμεταλλευτεί. Τώρα όμως ξαφνικά όλα ρόδινα και ειρηνικά... Τέτοιες προσωπικότητες δεν τις θέλω, ίσως να φαίνομαι λίγο αυστηρός αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη ο Ribery δεν αξίζει να φορέσει την λευκή φανέλα.

Από την άλλη ο Granero που πουλάει την ψυχή του για ομάδα είναι ανεκτίμητος, δεν ξέρεις πως μπορεί να εξελιχθεί στο μέλλον, έχει πολύ καλές προοπτικές για να γίνει παιχταράς.
Wael90
Wael90
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 1927
Location : Piraeus

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από Eladir Δευ 14 Σεπ 2009, 8:57 pm

Σιγουρα εχει καλο τελειωμα. Αλλα πιστευω εχει ακομη περιθωρια βελτιωσης. Πρεπει να περνει περισσοτερες πρωτοβουλιες μεσα στο παιχνιδι οπως με την Getafe που ηταν ηγετης...αλλα αλλο επιπεδο τωρα.

Οσο για Ribery ειναι γνωστο οτι ειναι "μισθφορος" αφου εχει αλλαξει απειρες ομαδες. Φετος θα ειναι η πρωτη φορα που καθεται τριτο χρονο σε ομαδα και ειδαμε το καλοκαιρι με το ζορι τον κρατησαν. Περα απο αυτα ομως, ειναι και μεγαλος παιχτης, ειναι ο καλυτερος στη θεση του (αριστερο εξτρεμ) τα τελευταια 2 χρονια. Assisst, ντριπλες, γκολ, στημενα τα παντα ολα. Και δεν κρυβεται στα μεγαλα παιχνιδια, σημαντικο στοιχειο.

Για το αν θα ερθει στη Ρεαλ το επομενο καλοκαιρι...δεν ξερω. Το σιγουρο παντως ειναι οτι δεν ειναι τοσο τελειωμενο οσο το παρουσιαζαν Marca και ΑS το καλοκαιρι. Μια πολυ καλη ενδειξη θα ειναι συντομα με το αν θα ανανεωσει ή οχι το συμβολαιο του.
Eladir
Eladir
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5722
Location : Athens, Greece

http://sport-fm.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από billybiros Δευ 14 Σεπ 2009, 11:25 pm

Wael90 έγραψε:Δεν ξέρω ρε παιδιά, εμένα δεν μου κάνει ο Ribery στην ομάδα.
Και ποιόν θα βάλουνε οδηγό στο τρενάκι του τρόμου;
Ο Πέρεθ προνοεί. :bow:
billybiros
billybiros
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 4512
Location : Αθήνα

https://realgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από GVarn Τρι 15 Σεπ 2009, 9:30 pm

Εγω παλι νομιζω οτι εχουμε συμφωνια με τον ιδιο τον παικτη, κ οχι με την ομαδα.. την Μπαγιερν δηλαδη.. ενταξει το ιδιο ειχε γινει κ με τον Κριστιανο πιστευω κ ηρθε.. μακαρι κιολας γιατι μαρεσει πολυ. κ να φυγει ο Drenthe γιατι μου φαινεται λιγος για αυτη τη ρεαλ..
GVarn
GVarn
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Location : Θεσσαλονικη

http://www.football-manager.gr - www.x-radio.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Esteban Granero - Σελίδα 2 Empty Απ: Esteban Granero

Δημοσίευση από madridismo Πεμ 30 Αυγ 2012, 3:49 pm

Πήγε QPR τελικά ο Γκρανέρο..
madridismo
madridismo
Madridista
Madridista

Αριθμός μηνυμάτων : 794
Location : greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης